Zkušenosti s HEPADRINKEM


Syn 10 let, oslabená játra, po Eb virose.


Po týdenním pobytu na táboře, kde hlavním prvkem v jídelníčku bylo maso a uzeniny na všechny způsoby, přijel šťasten, ale s ukrutnou bolestí břicha. Bylo mu na zvracení, celková slabost, motání hlavy až malátnost, průjem, zimnice, třes.


Do 2 dcl vody jsem rozmíchala Hepa drink a po lžících přes jeho odpor vytrvale hned za sebou dávkovala, dokud nepozřel vše. Do deseti minut uvolnění bolesti, povolení břicha. Slabost i motání hlavy byla pryč, průjem také přestal. Zlepšila se mu nálada vrátila barva do tváře. Rychlost změny byla neuvěřitelná. Hepa drink pije od té doby každý den. Sice mu nechutná, ale sám uznává, že mu velmi pomáhá.
Matka Lukáše Tereza, 35 letHepaDrink místo ranní kávy:-)


Po 12 ti hodinové noční směně v nemocnici mne po ránu nakopla vždy jen velmi silná káva. Po takovéto kávě se mi sice nechtělo spát, jenže jsem se pak necítila dobře od žaludku. To ráno po noční jsem na návštěvě u příbuzné vyzkoušelala Hepadrink. Přísun energie byl témeř okamžitý, cítila jsem se čerstvá a svěží.

G.J.


Zpět na hlavní stranu

Obsah balení

30 sáčků - 30 dávek

Cena: 900 Kč

Objednávky:

606 909 540

ZAPPER CENTRUM ČR

www.zapper-centrum.cz

TOPlist

Účinky a použití Hepadrinku


Hepadrink je velmi silný budič jater.

Neutralizuje v těle alkohol.

Pro koho je vhodný?

Je vhodný pro každého kdo má oslabená játra nebo trpí únavou. Pro všechny, co potřebují rychleji vystřízlivět, nebo trpí na kocoviny.

Doporučené dávkování

Dospělí 1-2 sáčky denně.

Děti nejvíce 1 sáček.

Příprava nápoje: sáček rozpustíme ve 2 dl vody a vypijeme.

Zpět na hlavní stranu